Spôsoby platby

Spôsoby platby

 

Pre zákazníkov sa snažíme urobiť maximum a preto sme pripravili 2 spôsoby platby za tovar na našom eshope. Stále viac populárne sú on-line platby platobnými kartami. Tento spôsob platby je veľmi bezpečný, prebieha cez zabezpečené šifrovanie a nie je možné zneužiť ho. Klasikou, ktorá má stále svojich obľúbencov je platba na dobierku priamo kuriérovi, na pošte alebo na pobočke Zásielkovne. 

 
On-line platba platobnou kartou CEZ GoPay

Platba platobnou kartou je druh internetovej platby, keď zákazník platí čiastku za tovar cez platobnú bránu. Priamo do zabezpečenej platobnej brány zákazník zadáva číslo kreditnej karty, dátum vypršania platnosti platobnej karty a CVC kód. Platobná brána GoPay je regulovaná Národnou bankou Slovenska a tým je tiež garantovaná jej bezpečnosť. On-line platba platobnou kartou má tiež jednu veľkú výhodu - na našom eshope nie je spoplatnená a je celkom ZDARMA.

 
 
Platba dobierkou pri prevzatí objednávky

V Slovenskej republike sa jedná stále o najpopulárnejšiu metódu platby za tovar nakúpený cez internetové obchody. Trend sa ale začína výrazne približovať vyspelým západným krajinám, kde je dominantná platba on-line cez platobnú bránu. Dobierkovú čiastku za objednaný tovar platíte buď v hotovosti alebo platobnou kartou priamo kuriérovi pri prevzatí zásielky alebo na pobočkách Zásielkovne či Slovenskej pošty. Platba formou dobierky je u všetkých dopravcov spoplatnená. Tento poplatok je u nás 1,- Euro. 

 

payments
sk-SK
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.