Spôsoby doručenia

Výborne nastavená logistika internetových obchodov je pre zákazníkov jeden z najdôležitejších faktorov pri rozhodovaní o nákupe. Preto sme sa pre Vás snažili vybrať tých najlepších dopravcov na trhu. 

Tovar zakúpený v našom internetovom obchode si môžete nechať doručiť hneď 3 spôsobmi.

Odberné miesta siete PACKETA

Doručenie Vašej objednávky do jedného z 1900 odberných miest v Slovenskej republike. Veľmi obľúbená forma doručenia za najlepšiu cenu. Vo chvíli, keď je Vaša zásielka pripravená na zvolenom odbernom mieste, obdržíte informačnú sms s unikátnym kódom a podrobnými informáciami. Na základe tohto unikátneho kódu Vám bude zásielka vydaná. 

Ceny dopravy cez Packetu

Hodnota objednávky Cena dopravy Cena dobierky
do 60,- Eur 3,- Eur 1,- Eur
nad 60,- Eur 1,- Eur 1,- Eur

 

Doručenie Slovenskou poštou

Slovenská pošta výrazne skvalitňuje svoje služby a rozširuje paletu možností doručenia. Ak si vyberiete doručenie Vašej objednávky Slovenskou poštou, môžete využiť doručenie až domov alebo k Vám do práce pomocou služby Balík do ruky.

Cena dopravy Slovenskej pošty - Balík do ruky

Hodnota objednávky Cena dopravy Cena dobierky
do 80,- Eur 5,- Eur 1,- Eur
nad 80,- Eur 1,- Eur 1,- Eur

 

Doručenie kuriérskou službou GLS

Kuriérska služba GLS je jedna z najstarších kuriérskych služieb v Slovenskej republike. Vďaka mnohoročným skúsenostiam sa spoločnosť GLS môže pýšiť vysoko kvalitnými službami. Expresné doručenie po celej SR. Skoro u všetkých kuriérov je možné zaplatiť Vašu objednávku ako v hotovosti, tak aj platobnou kartou. Kuriérska služba GLS si ako jedna z mála dokáže poradiť aj s predvianočným zhonom. 

Cena dopravy kuriérskou službou GLS

Hodnota objednávky Cena dopravy Cena dobierky
do 80,- Eur 5,- Eur 1,- Eur
nad 80,- Eur 1,- Eur 1,- Eur

 

payments
sk-SK
Prihlásenie
zabudnuté heslo
Nemáte ešte účet?Zaregistrujte sa.